W ostatnich latach w naszym kraju możemy zaobserwować wyraźnie rosnące zainteresowanie grami planszowymi i karcianymi. Wzrost popytu na współczesne gry planszowe spowodował dostrzeżenie w nich znacznego potencjału w zakresie promocji (miasta, wydarzenia czy osoby) czy edukacji. Wiele polskich firm i instytucji publicznych postanowiło skutecznie wykorzystać tę innowacyjną platformę przekazu.
Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą związaną z tworzeniem gier na zamówienie, na wybrany przez Państwa temat.

Gra może dotyczyć dowolnego tematu, wszystko zależy od Państwa zapotrzebowania.Gwarantujemy niemal nieograniczony wybór podejmowanych w grze tematów. Jesteśmy zdolni zaprojektować gry krótkie, kilkuminutowe, o prostych zasadach, a także produkty bardziej skomplikowane, których partia może trwać nawet kilka godzin. Gry planszowe niosą duże możliwości, my wiemy jak je wykorzystać, aby nowo zaprojektowana gra trafiała zarówno do osób młodych, a także do doświadczonych graczy.

Jak do tej pory zrealizowaliśmy zamówienie "Teatru NN - Ośrodek Brama Grodzka" na dwie gry. Obie powstały z myślą o dzieciach i młodzieży i dotyczyły lubelskich legend.


Więcej informacji o projektowaniu gier na zamówienie pod numerem telefonu: 697 948 655.