Informacje dla mediów i recenzentów

Zapraszamy do współpracy wszystkie media i recenzentów, którzy zajmują się grami planszowymi, historią lub tematyką związaną z nowymi metodami edukacji.

Farbyka Gier Historycznych jest nowo powstałym wydawnictwem specjalizującym się w tworzeniu i wydawaniu nowoczesnych gier planszowych o tematyce historycznej.
Choć jako podmiot gospodarczy istniejemy od niedawna, posiadamy duże doświadczenie związane z projektowaniem gier. Firma jest rozwinięciem projektu realizowanego od 2010 roku w Instytucie Historii UMCS pod kierownictwem prof. Jana Pomorskiego. Sukces tej inicjatywy stał się inspiracją do podjęcia dalszych kroków zmierzających do wprowadzenia osiągnięć naukowych na rynek. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wydawaniem gier planszowych i karcianych osadzonych w realiach historycznych. Pamiętając o potencjale edukacyjnym staramy się tworzyć gry spełniające wymagania współczesnego odbiorcy, które nie odbiegają swoim poziomem od produktów pojawiających się na polskim i zagranicznych rynkach. Produkty FGH są kierowane do miłośników gier planszowych, a także osób zainteresowanych historią w ogóle.

Jeśli prowadzisz portal, bloga, piszesz recenzje dla gazet lub w jakikolwiek inny sposób aktywnie promujesz gry planszowe, skontaktuj się z nami, aby móc otrzymać promocyjne egzemplarze naszych gier do recenzji.

Jeżeli nie jesteś związany z żadnym dużym serwisem, a mimo wszystko chciałbyś napisać i publicznie ocenić nasze produkty, mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Wszystkie osoby, które mimo nieotrzymania egzemplarza recenzenckiego, zdecydują się napisać parę słów o naszej grze (min. 2,5 tys. znaków ze spacjami), wezmą udział w losowaniu, w którym do wygrania będzie kolejna gra FGH. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail z linkiem do opublikowanego tekstu swojego autorstwa, w którym piszesz o wybranej grze przed premierą kolejnej. Na każdych 10 recenzentów zostanie wylosowane jedna gra. Pamiętaj: nie ma znaczenia, czy Twoja recenzja jest pochlebna czy nie – ważne, że poświęciłeś czas, aby przybliżyć potencjalnym graczom nasz produkt!

Aby otrzymać więcej informacji w tym zakresie prosimy o kontakt:

Promocja i media


tel.: 508 476 794
email: mediafgh@gmail.com