Fabryka Gier Historycznych w mediach

24.04.2012

Jesteśmy już po oficjalnej premierze naszej pierwszej gry "W Zakładzie. Lubelski Lipiec '80", na którą przybyło wielu przedstawicieli mediów. Relację filmową z tego, jakże ważnego i radosnego dla nas, wydarzenia znaleźć możecie na stronie iTVL. Informacje i krótki reportaż zostały wyemitowane również w lubelskim wydaniu Panoramy w TVP. O premierze informował portal Onet.pl oraz Onet.kultura. Usłyszeć o nas można było natomiast na antenieRadia Lublin, a także Radia eR.

Galerie zdjęć możecie obejrzeć na stronach Kuriera Lubelskiego i Radia Lublin.

10.03.2012

Premiera pierwszej gry naszego wydawnictwa coraz bliżej, tymczasem można znaleźć coraz więcej informacji w mediach zarówno na temat Fabryki Gier Historycznych jak i "W Zakładzie. Lubelski Lipiec '80". Informacje o nas znaleźć można zarówno na wielu portalach internetowych o tematyce historycznej i związanych z grami planszowymi jak np. Przez Historię, Nieznana Historia, Spiellust czy Unreal Fantasy, oLublinie.pl, Boardgames Factory, Polter.pl i wiele innych.

Projektem zainteresowały się również media prasowe. Artykuły poświęcone "W Zakładzie. Lubelski Lipiec '80" możecie znaleźć zarówno w wydaniu papierowym jak i elektronicznych Kuriera Lubelskiego oraz czasopisma Świat Gier Planszowych i A4.

Patronat nad naszą grą objęła TVP Lublin, o "W Zakładzie" informowano m.in. w jednym z wydań Panoramy Lubelskiej.