premieraSA

Przedsprzedaż i premiera gry "Sigismundus Augustus"

Właśnie ruszyła przedsprzedaż naszej najnowszej gry "Sigismundus Augustus". Wszystkich, którzy chcieli by podarować tę grę pod choinkę swoim bliskim (lub też po prostu sprawić sobie świąteczny prezent) zapraszamy do zakupów na naszej stronie lub w sklepie rebel.pl po specjalnych promocyjnych cenach. Wszyscy, którzy skorzystają ze specjalnej przedpremierowej oferty otrzymają swoją grę najpóźniej w dniu premiery czyli 21 grudnia bieżącego roku.


Jednocześnie wraz z Klubem Gier Planszowych AGRESOR działającym przy Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszamy na „Weekend z Fabryką Gier Historycznych”, w ramach którego odbędzie się oficjalna premiera gry „Sigismundus Augustus. Dei gratia rex Poloniae”. Gra zostanie zaprezentowana 21 grudnia o godz. 16:00 w Starej Kotłowni na Wydziale Inżynierii Środowiska PW .

Oprócz oficjalnej premiery naszej najnowszej gry w trakcie „Weekendu z Fabryką Gier Historycznych” odbędzie się wiele ciekawych atrakcji. Poniżej przedstawiamy pełny program tego wydarzenia:

Piątek (21 grudnia):
16:00 – premiera gry „Sigismundus Augustus. Dei gratia rex Poloniae”
16:30 – wolne granie w tytuły FGH, w tym przede wszystkim w „Sigismundus Augustus”
20:30 – zakończenie pierwszego dnia imprezy

Sobota (22 grudnia):
11:00 – pokaz i nauka gry w „Sigismundus Augustus”
11:00 – pokaz i nauka gry w „Teomachię”
13:00 – turniej „Teomachii”
15:00 – pokaz i nauka gry w „W Zakładzie. Lubelski Lipiec '80”
18:00 - oficjalne zakończenie "Weekendu z Fabryką Gier Historycznych" połączone z loterią upominków od wydawnictwa

Wszystkie spotkania odbędą się na Wydziale Inżynierii Środowiska PW przy ul. Nowowiejskiej 20 (wejście główne od strony ul. Nowowiejskiej) w Starej Kotłowni.

W trakcie „Weekendu z Fabryką Gier Historycznych” będzie można nabyć gry FGH i porozmawiać z ich autorami. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu!