WydawnictwoFGH.pl

Gra Poczet Królów Polski

Dobro czy Zło? Która z tych wartości zwycięży w podłym i okrutnym świecie Piastów i Jagiellonów? Zdecyduj sam wcielając się w reprezentanta jednej z dwóch stron. Stań do walki o honor lub wódź na pokuszenie dusze polskich władców. Obierz własną drogę i wytrwaj w niej do końca, a zostaniesz chwalebnym zwycięzcą.
„Poczet królów polskich” to gra sprawdzająca zdolności strategiczne i umiejętność planowania. Gracze biorący udział w rozgrywce wcielają się w bezimiennych reprezentantów Dobra lub Zła. Toczą zaciętą walkę o zwycięstwo. Każde z nich pragnie zawładnąć duszami władców Królestwa Polskiego i Wielkiego Księstwa Litewskiego, ale tylko jedna ze stron może odnieść zwycięstwo.

 

Czy męstwo i odwaga okażą się silniejsze od pychy i lenistwa? Czy pokusa okaże się zbyt silna, by się jej oprzeć? A może czyste serce i rozsądne umysły dadzą radę pokonać zdradzieckie siły? Używaj kart modlitw i reliktów, aby wskazać polskim władcom właściwą ścieżkę lub stosuj karty grzechów, by sprowadzić ich na złą drogę. Decyduj, analizuj i wygrywaj. To twoja szansa na wielkie zwycięstwo!

Dodaj komentarz